Kadınların kendilerini anlayan erkeklere bakışı

Terkedilmek

İlk bakışta bunun tersi olan önerme doğru gibi gözüksede mantıklı nedenleri vardır kadınların kendilerini anlayan erkeklerden haz almamalarının…

Kadınlar, sürekli şifreli hareketlerinin decoder kullanmaksızın erkekler tarafından çözülmesini ve bu hareketlere uygun pozisyon alınmasını, söylediklerinin aslında mecaz değil daha derin manalara geldiklerini ve bu derin  boyutun düşey eksende yatay çözümünün bu kadar kolay yapılmasını hoş bulmazlar.

Aslında bu isteklerinin cazibesi sadece erkeklerin çoğunluğunun bunu yapacak duygusal zekaya sahip olmamasından gelir ki buna sahip olanlar genelde kadınlar tarafından çok zaman hoşlanma harici duygular ile karşılanır ya da daha azaltılmış dozajıyla ukala bulunurlar.

Kadınların aslında anlaşılmak istemediğini anlamaları, anlaşılmalarıyla doğru orantılıdır. Anlaşıldığını, decoder ile çözülmek için ürettiği her konuşmasını çözen birisinin karşısında oturduğunu ve bunun bir erkek olduğunu hisseden kadın bundan hoşlanmaz.

Kadınları kendileri için cazip kılan her zaman sırlarıdır ve anlaşılamamalarından haz aldıkları cazibeleridir… Anlaşıldığında kendilerini çözülmüş gibi hisseden kadınların aslında anlaşılmak istemediklerini anlamaları kendilerini anlayan birisini bulduklarında çok uzun sürmez. Sanal bir çıplaklık hissi burada devreye girer.

“Anlaşılmak istiyorum” serzeniş özgürlüğü anlaşılmaktan çok daha önemlidir.

Bir kadın için kendisini anlama noktasındaki erkek onun tüm kıvrımlarında dolaşan ve cazibesini yitirmesini sağlayan ender kenelerden biridir.

2 thoughts on “Kadınların kendilerini anlayan erkeklere bakışı

  1. neresinden baksam kendime uyduramadım. arkadaşlarıma bakınca, çok iyi çok güzel çok anlayışlı kıskançlığı tam ayarında etrafımda fır dönüyor ama sıkıldım diye sevgilisinden ayrılanları hatırladım. Sanırım doğruluk payı var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *